× صفحه اصلی تعرفه ها ویژگی ها بلاگ سفارش پنل تیکتینگ نرم افزار تیکتینگ چیست؟
انتخاب بهترین سیستم تیکتینگ برای کسب و کار شما

انتخاب بهترین سیستم تیکتینگ برای کسب و کار شما

نوع پشتیبانی

مشتریان شما چگونه با شما در ارتباط هستند؟ آیا آن‌ها از طریق تلفن یا ایمیل با شما ارتباط برقرار می‌کنند یا ترجیح می‌دهند با پشتیبانی آنلاین شما در وب سایت یا از طریق شبکه‌های اجتماعی گفتگو کنند؟ بر اساس راهکارهایی که برای پشتیبانی مشتری ایجاد کرده‌اید، باید به دنبال یک سیستم تیکتینگ باشید که بتواند روش‌های مختلف ارتباطی که شما ارائه داده‌اید را مدیریت کند.

راحتی در استفاده

هر چه میز کار یک سیستم تیکتینگ، بصری‌تر و قابل استفاده تر باشد، کار واحد پشتیبانی شما را برای تفاوت جزئی قائل شدن بین درخواست‌های مشتری، آسان‌تر می‌کند. یک ظاهر ساده و غیر پیچیده نیز به شما این اطمینان را می‌دهد که نمایندگان شما مجبور نیستند ساعت‌های زیادی را صرف آموزش کار با نرم افزار کنند. آن‌ها می‌توانند بلافاصله شروع کنند.

قیمت

سیستم های تیکتینگ آنلاین مختلف و قیمت‌های متفاوتی که آن‌ها ارائه می‌دهند را با هم مقایسه کنید. اطمینان حاصل کنید که آیا مجموعه ویژگی‌های آن‌ها مطابق با نیازهای پشتیبانی مشتری شما هست. اگر به دنبال پشتیبانی B2B هستید، گاهی اوقات حتی یک نرم افزار تیکتینگ رایگان کافی است.

درباره آنــ تـیـکـت
یک سیستم تیکتینگ و نرم افزار پشتیبانی آنلاین مناسب می‌تواند یک سرمایه‌گذاری ارزشمند برای شرکت شما باشد و مقدار زیادی در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی کند. OnTicket یک نرم افزار تیکتینگ کلودی است و به شرکت‌ها کمک می‌کند تا فرایندهای پشتیبانی مشتریان خود را ساده و کارآمد کرده و به‌راحتی رشد کنند.
نقشه
ارتباط با ما
آدرس:
تهران، بزرگراه نواب، جنب متروی نواب، برج اداری سهیل، طبقه 9، واحد 901
تلفن:
4 - 66381421 - 021
WhatsApp:
09103330049
Telegram:
rahrayan_support@
ساعات کاری:
شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر
کلیه حقوق برای OnTicket.ir محفوظ است.
دروازه پرداخت معتبر